Beyzi Model  Abdullah Öner Atölyesi Usta İşçilikli Pelesenk Ağacı Tesbih
Beyzi Model  Abdullah Öner Atölyesi Usta İşçilikli Pelesenk Ağacı Tesbih
Beyzi Model  Abdullah Öner Atölyesi Usta İşçilikli Pelesenk Ağacı Tesbih
Beyzi Model  Abdullah Öner Atölyesi Usta İşçilikli Pelesenk Ağacı Tesbih
Beyzi Model  Abdullah Öner Atölyesi Usta İşçilikli Pelesenk Ağacı Tesbih

Beyzi Model Abdullah Öner Atölyesi Usta İşçilikli Pelesenk Ağacı Tesbih (tsb0178)

İndirim Oranı : %15 İndirim
Fiyat : ₺319,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺271,15(KDV Dahil)
Toplam Stok Adedi : 0

Tesbih Kardeşliği'nden Beyzi Model Abdullah Öner Atölyesi Usta İşçilikli Pelesenk Ağacı Tesbih

:

Pelesenk Tesbih

Ürün Cinsi (Malzemesi)

: Pelesenk

Tesbih Modeli

: Beyzi Model (Sınıfının En İncesi)

Tane (Habbe) Ölçüsü (Çap)

: 9 x 12 mm (plusmn; Yaklaşık değer)

Püskül

: Osmanlı Sistem

Kullanım Özelliği

: Günlük Kullanıma Uygundur

Paketleme ve Gönderim Şekli

: Standart Dayanıklı Tesbih Kutusu ve Karton Taşıma Çantası

- İncelediğiniz ürün, Ağaç grubuna bağlı bir üründür. Pelesenk diye adlandırılan doğal bir malzemeden yapılmıştır.

Pelesenk :

- Pelesenk ağacı genellikle Kızıldeniz kıyıları, Hindistan, Madagaskar, Senegal gibi sıcak yerlerde yetişir. Kışın yapraklarını dökmeyen bu ağaç, doğramacılıkta sıklıkla kullanılır. Ülkemizde ise yetişmez. Vatanı; Güney Asya, Amerika ve Uzak Doğu`dur.

- Pelesenk, değerli bir ahşaptır ve heykel, süs eşyası, pipo, tesbih gibi eşyalarda da kullanılır. Gemilerde pervane olarak kullanılması da ne denli güçlü bir ağaç olduğunun en büyük kanıtlarından biridir.

- Pelesenk ağacının ülkemize ilk olarak II. Abdülhamit zamanında İran`dan getirildiği bilinmektedir.

- Uzun yıllar yaşayabilen ve sağlam keresteye sahip bir ağaç türüdür. Bu nedenle işlenmesi sırasında özel bir tecrübe ve işçilik gerektirmektedir. En çok tercih edilen ağaç tesbih çeşitlerinden biridir.

- Pelesenk Tesbihler; Pelesenk tespihler kullanıldıkça zamanla parlar, kayganlaşır ve renk alırlar. Rengi de zamanla koyulaşır ve elde daha güzel bir form yakalarlar.

- Pelesenk ağacından yapılmış tesbihler zamanla çekime bağlı olarak içerdiği kahve - kakao karışımı kokusunu da daha net bir şekilde ortaya çıkarmaktadır.

- Türk Patent Enstitüsünde tescilli olan markamız; Tesbih Kardeşliği Dijital Mağazamızda; Tesbih Kardeşliği güvencesiyle güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

- Tesbih fotoğrafları stüdyo ortamında ya da değişik dış mekanlarda çekilmiştir. Farklı ışık kaynakları altında, renk tonlarında farklılık görülebilir.

 

 

 

- Tesbihler parfüm, el kremi, dezenfektan, kolonya, deterjan, çamaşır suyu vb kimyasal içeren maddelerle temas ettiğinde istenmeyen renk değişimleri ve deformasyonlar oluşabilir. Bu tür kimyasal temas nedeniyle oluşan deformasyon ve renk değişikliklerinde iade ve ürün değişimi istekleri kabul edilmez.

Etiketler
Beyzi, Beyzi Model, Beyzi Model Abdullah, Beyzi Model Abdullah Öner, Beyzi Model Abdullah Öner Atölyesi, Beyzi Model Abdullah Öner Atölyesi Usta, Beyzi Model Abdullah Öner Atölyesi Usta İşçilikli, Beyzi Model Abdullah Öner Atölyesi Usta İşçilikli Pelesenk, Beyzi Model Abdullah Öner Atölyesi Usta İşçilikli Pelesenk Ağacı, Beyzi Model Abdullah Öner Atölyesi Usta İşçilikli Pelesenk Ağacı Tesbih, Beyzi Model Abdullah Öner Atölyesi Usta İşçilikli Pelesenk Tesbih, Beyzi Model Abdullah Öner Atölyesi Usta İşçilikli Ağacı, Beyzi Model Abdullah Öner Atölyesi Usta İşçilikli Ağacı Tesbih, Beyzi Model Abdullah Öner Atölyesi Usta İşçilikli Tesbih, Beyzi Model Abdullah Öner Atölyesi Usta Pelesenk, Beyzi Model Abdullah Öner Atölyesi Usta Pelesenk Ağacı, Beyzi Model Abdullah Öner Atölyesi Usta Pelesenk Ağacı Tesbih, Beyzi Model Abdullah Öner Atölyesi Usta Pelesenk Tesbih, Beyzi Model Abdullah Öner Atölyesi Usta Ağacı, Beyzi Model Abdullah Öner Atölyesi Usta Ağacı Tesbih, Beyzi Model Abdullah Öner Atölyesi Usta Tesbih, Beyzi Model Abdullah Öner Atölyesi İşçilikli, Beyzi Model Abdullah Öner Atölyesi İşçilikli Pelesenk, Beyzi Model Abdullah Öner Atölyesi İşçilikli Pelesenk Ağacı, Beyzi Model Abdullah Öner Atölyesi İşçilikli Pelesenk Ağacı Tesbih, Beyzi Model Abdullah Öner Atölyesi İşçilikli Pelesenk Tesbih, Beyzi Model Abdullah Öner Atölyesi İşçilikli Ağacı, Beyzi Model Abdullah Öner Atölyesi İşçilikli Ağacı Tesbih, Beyzi Model Abdullah Öner Atölyesi İşçilikli Tesbih, Beyzi Model Abdullah Öner Atölyesi Pelesenk, Beyzi Model Abdullah Öner Atölyesi Pelesenk Ağacı, Beyzi Model Abdullah Öner Atölyesi Pelesenk Ağacı Tesbih, Beyzi Model Abdullah Öner Atölyesi Pelesenk Tesbih, Beyzi Model Abdullah Öner Atölyesi Ağacı, Beyzi Model Abdullah Öner Atölyesi Ağacı Tesbih, Beyzi Model Abdullah Öner Atölyesi Tesbih, Beyzi Model Abdullah Öner Usta, Beyzi Model Abdullah Öner Usta İşçilikli, Beyzi Model Abdullah Öner Usta İşçilikli Pelesenk, Beyzi Model Abdullah Öner Usta İşçilikli Pelesenk Ağacı, Beyzi Model Abdullah Öner Usta İşçilikli Pelesenk Ağacı Tesbih, Beyzi Model Abdullah Öner Usta İşçilikli Pelesenk Tesbih, Beyzi Model Abdullah Öner Usta İşçilikli Ağacı, Beyzi Model Abdullah Öner Usta İşçilikli Ağacı Tesbih, Beyzi Model Abdullah Öner Usta İşçilikli Tesbih, Beyzi Model Abdullah Öner Usta Pelesenk, Beyzi Model Abdullah Öner Usta Pelesenk Ağacı, Beyzi Model Abdullah Öner Usta Pelesenk Ağacı Tesbih, Beyzi Model Abdullah Öner Usta Pelesenk Tesbih, Beyzi Model Abdullah Öner Usta Ağacı,