Saray Kukası Tesbih
Saray Kukası Tesbih
Saray Kukası Tesbih
Saray Kukası Tesbih
Saray Kukası Tesbih

Saray Kukası Tesbih (tsb0711)

0,00
Fiyat : ₺327,00(KDV Dahil)
Toplam Stok Adedi : 3

Tesbih Kardeşliği'nden Saray Kukası Tesbih

:

Saray Kukası Tesbih

 

Ürün Kodu

:  tsb0711

Tesbih Malzemesi

:  Kuka Tesbih

Tesbih Tane Modeli

:  Küre Kesim Habbeli Tesbih

Tane Ölçüsü

:  Yaklaşık 10 x 10 mm

İmame - Püskül Dahil Boy

:  34,50 cm (~yaklaşık değer)

Tesbih İmamesi Boyu

:  4,50 cm (~yaklaşık değer)

Tesbih Püskül Malzemesi

:  Osmanlı Sistem Püskül

İmame Malzemesi

:  Kuka Ağacı

- İncelediğiniz ürün, Kuka diye adlandırılan doğal bir malzemeden yapılmıştır.

Kuka :

- Kuka tespih, Güney Amerika ve Hindistan menşeili bir tropikal ağacın meyvesidir. Hindistan cevizinin erkeği olarak da bilinmektedir, İçerisinde katı yağ içeren öz kısmı çıkarılıp kenar, kalın etli kısmından tespihler yapılmaktadır.

- Kuka tespih tohumları genelde Tropikal iklim şartlarına müsait olan Endonezya, Hindistan, Brezilya ve güney Amerika gibi ülkelerde bulunur.

- Kuka kaliteli ve değerli bir ağaç tohumudur.

- Kuka Tesbihler; Kuka tesbihler kullanıldıkça zamanla parlar, kayganlaşır ve renk alırlar. Rengi de zamanla koyulaşır ve elde daha güzel bir form yakalarlar.

- Tesbihler parfüm, el kremi, dezenfektan, kolonya, deterjan, çamaşır suyu vb kimyasal içeren maddelerle temas ettiğinde istenmeyen renk değişimleri ve deformasyonlar oluşabilir. Bu tür kimyasal temas nedeniyle oluşan deformasyon ve renk değişikliklerinde iade ve ürün değişimi istekleri kabul edilmez.

- Türk Patent Enstitüsünde tescilli olan markamız; Tesbih Kardeşliği Dijital Mağazamızda; Tesbih Kardeşliği güvencesiyle güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

- Tesbih fotoğrafları stüdyo ortamında ya da değişik dış mekanlarda çekilmiştir. Farklı ışık kaynakları altında, renk tonlarında farklılık görülebilir.

Benzer Ürünler