Sertifikalı Orijinal Litvanya Damla Kehribar 925 Ayar Gümüş Püsküllü Tesbih
Sertifikalı Orijinal Litvanya Damla Kehribar 925 Ayar Gümüş Püsküllü Tesbih
Sertifikalı Orijinal Litvanya Damla Kehribar 925 Ayar Gümüş Püsküllü Tesbih
Sertifikalı Orijinal Litvanya Damla Kehribar 925 Ayar Gümüş Püsküllü Tesbih
Sertifikalı Orijinal Litvanya Damla Kehribar 925 Ayar Gümüş Püsküllü Tesbih

Sertifikalı Orijinal Litvanya Damla Kehribar 925 Ayar Gümüş Püsküllü Tesbih (tsb0088)

5,00
İndirim Oranı : %5 İndirim
Fiyat : ₺2.959,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺2.811,91(KDV Dahil)
Toplam Stok Adedi : 1

Tesbih Kardeşliği'nden Sertifikalı Orijinal Litvanya Damla Kehribar 925 Ayar Gümüş Püsküllü Tesbih

:

Sertifikalı Orijinal Litvanya Damla Kehribar 925 Ayar Gümüş Püsküllü Tesbih

Ürün Cinsi (Malzemesi)

: Damla Kehribar

Tesbih Modeli

: Kapsül Kesim (Sınıfının En İncesi)

Ağırlığı

: 14,37 Gram (Yaklaşık değer)

Tane (Habbe) Ölçüsü (Çap)

: 7 x 12 mm (Yaklaşık değer)

Püskül

: 925 Ayar Gümüş Kamçı ndash; 6,49 Gram (Yaklaşık değer)

Kullanım Özelliği

: Günlük Kullanıma Uygundur

 

 

- Damla Kehribar Tesbihler; Kullanımla beraber zamanla renk alırlar ve elde daha güzel bir form yakalarlar.

- Türk Patent Enstitüsünde tescilli olan markamız; Tesbih Kardeşliği Dijital Mağazamızda; Tesbih Kardeşliği güvencesiyle güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

- Tesbih fotoğrafları stüdyo ortamında çekilmiştir. Farklı ışık kaynakları altında, renk tonlarında farklılık görülebilir.

 

 

Kehribar Hakkında

- Kehribar tarih öncesi ağaçlardan fosilleşmiş bir reçinedir. Genel olarak baltık ülkelerde bulunduğu için "Baltık Amberrdquo; diye de bilinmektedir. Saydam, hafif ve yumuşaktır. Yeryüzünün milyonlarca yıllık hatırasını taşır. Kehribarın bileşimi, rengi ve diğer fiziksel özellikleri hepsi yaşa göre, toprağa düşme durumlarına göre ve reçineyi üreten ağacın cinsine göre çeşitlilik gösterir. Kehribar; Çeşitli böcekler, eski bölgesel bitkilerden tortular, hava baloncukları ve başka eski kalıntılar (örneğin; Akrepler, Kertenkeleler) içerebilir.

- Orijinal Damla Kehribarın astım, guatr gibi birçok hastalığa iyi geldiğine inanılır.

- Kehribarın dünya üzerinde Rusya, Litvanya, Ukrayna, Kaliningrad, Doğu Almanya, Baltık Denizi gibi ülkelerden çıkmaktadır. Damla Kehribarın kendine has sarı rengi vardır. Ayrıca nadir olarak da volkanik akıntıların yok olduğu Dominik Cumhuriyeti, Meksika gibi ülkelerden çıkan Mavi ve Yeşil olanları vardır.

- Damla Kehribarlar sürtünme yöntemiyle ısıtılırsa, hafif reçine kokusu verirler. Halk arasında yaygın olarak damla testi olarak bilinen Kehribarın yakılarak test edilmesi çok yanlıştır. Elde ve sürtünme sonucu alınan koku yoğunluğu çıkarılan bölgeye göre değişir. En yoğun koku Kaliningrad damla kehribarda görülmektedir.

- Orijinal Damla Kehribar Tesbihler; Kullanımla beraber zamanla renk alırlar ve elde daha güzel bir form yakalarlar.

- Türk Patent Enstitüsünde tescilli olan markamız; Tesbih Kardeşliği Dijital Mağazamızda; Tesbih Kardeşliği güvencesiyle güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

- Tesbih fotoğrafları stüdyo ortamında çekilmiştir. Farklı ışık kaynakları altında, renk tonlarında farklılık görülebilir.

 

Kargo ve Ödeme

Tesbih Kardeşliği`nde "Koşulsuz İade" HAKKINA SAHİPSİNİZ

Herhangi bir nedenle iade etmek istediğiniz,yeniden satılabilmeözelliği taşıyan ürünün iade süresi, teslim aldığınız tarihten itibaren 7 iş günü koşulsuz iade, 14 iş günü koşulsuz değişim hakkınız bulunmaktadır.

DEĞİŞİM

Satın aldığınız ürünü herhangi bir nedenle değişim hakkinin kullanılması için ürünün yeniden satılabilme özelliğinin, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır. Teslim aldığınız tarihten itibaren 14 iş günü koşulsuz değişim hakkınız bulunmaktadır, Değişim hakki nedeni ile iade edilen ürünün kargo bedeli (100 TL. ve altı ise müşteriye) (100 TL. ve üzeri ise firmamıza) aittir.

İADE

Satın aldığınız ürünü herhangi bir nedenle iade hakkinin kullanılması için ürünün yeniden satılabilme özelliğinin, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır. Teslim aldığınız tarihten itibaren 7 iş günü koşulsuz iade hakkınız bulunmaktadır, İade hakki nedeni ile iade edilen ürünün kargo bedeli müşteriye aittir.

İade işleminizin gerçekleştirilmesi için,

*İade edilecek ürün, teslim alınan orijinal paketi / kutusu ile gönderilmelidir. (Örnek: Orijinal kutu üzerine kargo etiketi yapıştırılmış ve kargo koli bandı ile bantlanmış ürünler kabul edilemez.) Ürün teslim aldığınız haliyle iade edilmelidir.

*Sipariş formu arka kısmında yer alan ldquo;Ürün İade ve değişim Formurdquo; eksiksiz doldurulmalıdır.

*İade edilecek ürünün kullanılmamış olması gerekmektedir.

*Tekrar satılabilme özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

 

 

- Tesbihler parfüm, el kremi, dezenfektan, kolonya, deterjan, çamaşır suyu vb kimyasal içeren maddelerle temas ettiğinde istenmeyen renk değişimleri ve deformasyonlar oluşabilir. Bu tür kimyasal temas nedeniyle oluşan deformasyon ve renk değişikliklerinde iade ve ürün değişimi istekleri kabul edilmez.

Benzer Ürünler
Etiketler
Sertifikalı, Sertifikalı Orijinal, Sertifikalı Orijinal Litvanya, Sertifikalı Orijinal Litvanya Damla, Sertifikalı Orijinal Litvanya Damla Kehribar, Sertifikalı Orijinal Litvanya Damla Kehribar 925, Sertifikalı Orijinal Litvanya Damla Kehribar 925 Ayar, Sertifikalı Orijinal Litvanya Damla Kehribar 925 Ayar Gümüş, Sertifikalı Orijinal Litvanya Damla Kehribar 925 Ayar Gümüş Püsküllü, Sertifikalı Orijinal Litvanya Damla Kehribar 925 Ayar Gümüş Püsküllü Tesbih, Sertifikalı Orijinal Litvanya Damla Kehribar 925 Ayar Gümüş Tesbih, Sertifikalı Orijinal Litvanya Damla Kehribar 925 Ayar Püsküllü, Sertifikalı Orijinal Litvanya Damla Kehribar 925 Ayar Püsküllü Tesbih, Sertifikalı Orijinal Litvanya Damla Kehribar 925 Ayar Tesbih, Sertifikalı Orijinal Litvanya Damla Kehribar 925 Gümüş, Sertifikalı Orijinal Litvanya Damla Kehribar 925 Gümüş Püsküllü, Sertifikalı Orijinal Litvanya Damla Kehribar 925 Gümüş Püsküllü Tesbih, Sertifikalı Orijinal Litvanya Damla Kehribar 925 Gümüş Tesbih, Sertifikalı Orijinal Litvanya Damla Kehribar 925 Püsküllü, Sertifikalı Orijinal Litvanya Damla Kehribar 925 Püsküllü Tesbih, Sertifikalı Orijinal Litvanya Damla Kehribar 925 Tesbih, Sertifikalı Orijinal Litvanya Damla Kehribar Ayar, Sertifikalı Orijinal Litvanya Damla Kehribar Ayar Gümüş, Sertifikalı Orijinal Litvanya Damla Kehribar Ayar Gümüş Püsküllü, Sertifikalı Orijinal Litvanya Damla Kehribar Ayar Gümüş Püsküllü Tesbih, Sertifikalı Orijinal Litvanya Damla Kehribar Ayar Gümüş Tesbih, Sertifikalı Orijinal Litvanya Damla Kehribar Ayar Püsküllü, Sertifikalı Orijinal Litvanya Damla Kehribar Ayar Püsküllü Tesbih, Sertifikalı Orijinal Litvanya Damla Kehribar Ayar Tesbih, Sertifikalı Orijinal Litvanya Damla Kehribar Gümüş, Sertifikalı Orijinal Litvanya Damla Kehribar Gümüş Püsküllü, Sertifikalı Orijinal Litvanya Damla Kehribar Gümüş Püsküllü Tesbih, Sertifikalı Orijinal Litvanya Damla Kehribar Gümüş Tesbih, Sertifikalı Orijinal Litvanya Damla Kehribar Püsküllü, Sertifikalı Orijinal Litvanya Damla Kehribar Püsküllü Tesbih, Sertifikalı Orijinal Litvanya Damla Kehribar Tesbih, Sertifikalı Orijinal Litvanya Damla 925, Sertifikalı Orijinal Litvanya Damla 925 Ayar, Sertifikalı Orijinal Litvanya Damla 925 Ayar Gümüş, Sertifikalı Orijinal Litvanya Damla 925 Ayar Gümüş Püsküllü, Sertifikalı Orijinal Litvanya Damla 925 Ayar Gümüş Püsküllü Tesbih, Sertifikalı Orijinal Litvanya Damla 925 Ayar Gümüş Tesbih, Sertifikalı Orijinal Litvanya Damla 925 Ayar Püsküllü, Sertifikalı Orijinal Litvanya Damla 925 Ayar Püsküllü Tesbih, Sertifikalı Orijinal Litvanya Damla 925 Ayar Tesbih, Sertifikalı Orijinal Litvanya Damla 925 Gümüş, Sertifikalı Orijinal Litvanya Damla 925 Gümüş Püsküllü, Sertifikalı Orijinal Litvanya Damla 925 Gümüş Püsküllü Tesbih, Sertifikalı Orijinal Litvanya Damla 925 Gümüş Tesbih, Sertifikalı Orijinal Litvanya Damla 925 Püsküllü,